Активний автосабвуфер Pioneer TS-WX130DA
Виробник: PIONEER
Модель: 4545453342
-17 %
акція
топ
До закінчення акції залишилось:
Стислий опис
Активний сабвуфер з вбудованим підсилювачем класу D з використанням DIGITAL BASS CONTROL для керованих басів DEEP та DYNAMIC. Простота встановлення завдяки невеликій площі. (160 Вт)Pioneer запускає ще один продукт у своє... Читати далі...
Банківський переказ - опис
Активний сабвуфер з вбудованим підсилювачем класу D з використанням DIGITAL BASS CONTROL для керованих басів DEEP та DYNAMIC. Простота встановлення завдяки невеликій площі. (160 Вт)
Pioneer запускає ще один продукт у своєму виробництві підсилювачів класу D із сабвуферами, що поєднують DIGITAL BASS CONTROL. Ця унікальна функція генерує два режими басу, що вибираються: DEEP і DYNAMIC, створюючи 160 Вт потужного, насиченого, глибокого басу. Користувачі можуть легко керувати і налаштовувати два басових режими безпосередньо з пульта дистанційного керування, що додається, і ви можете легко встановити TS-WX130DA під передні сидіння або в багажник. Завдяки технології Class-D, TS-WX130DA від Pioneer ще простіше в установці , оскільки він здатний приймати вхідні сигнали з високим (Speaker Line Input) і низьким (RCA Line Input). >
  • Розмір: 20 см
  • Максимальна споживана потужність: 160 Вт
  • Номінальна вхідна потужність: 50 Вт
  • Частотний відгук: DEEP Басовий режим: 20 - 200 Гц
  • Чутливість :
- DEEP Басовий режим: 95 дБ
- DYNAMIC Bass Mode: 100 дБ
  • Імпеданс: 1 Ом
  • Матеріал вуфера: Алюміній
  • Тип звукової котушки : Мідний круглий провід 4-шаровий
  • Тип котушки: для котушок типу Glass Imide
  • Ніжча резонансна частота: 32 Гц
  • Вага : 3,5 кг
  • Розміри (Ш x В x Г): 280 x 200 x 70
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Теги: Pioneer TS-WX130DA
Рекомендовані товари
Мікшерний пульт YAMAHA MG06X
Мікшерний пульт YAMAHA MG06X
Навушники BEATS BY DR. DRE SOLO3 WIRELESS Matte Black (MP582)(Підтримка офіційного додатку)
Колонка Marshall Woburn II White 130W Original (Підтримка офіційного додатку) (1001905)