Готівкою
Готівкою - опис
Ваш кошик порожній :(
Стислий опис
Marshall Loudspeaker Acton II BT Black (1001900)Добре збалансований та потужний звукБездротові технології з Bluetooth 5.0КомпактністьУнікальний дизайнКожна акустична система Marshall - це результат знань, накопичених біл... Читати далі...
Готівкою - опис
Кур'єрська доставка - опис
Банківський переказ - опис
Кожна акустична система Marshall - це результат знань, накопичених більш ніж за 50 років роботи, і приголомшливий звук, який наповнить музикою кожен куточок вашого будинку.
ACTON II - найкомпактніша з усіх колонок Marshall. Ця невелика динамічна колонка оснащена трьома спеціальними підсилювачами класу d, завдяки яким подвійні високочастотні головки і сабвуфер забезпечують неймовірне звучання. Ця колонка здатна видавати добре збалансований і потужний звук, але навіть в камерних приміщеннях ви зможете оцінити її потенціал.
Колонка ACTON II виконана в міцному дерев'яному каркасі з класичними елементами фірмового стилю Marshall - текстурованим вініловим покриттям, чорно-сірою сіткою спереду і культовим логотипом Marshall. Передня панель прикрашена латунною платівкою з вигравіруваною датою створення - 1962 рік, - яка нагадує нам про багату спадщину бренду, яка забезпечує меломанів якісним звучанням вже більше 50 років.
Знання, накопичені більш ніж за 50 років, втілилися в приголомшливому звуці акустичної системи Marshall. Кожна колонка - це поєднання новітніх компонентів і багаторічний досвід технічних розробок для створення динамічного відгуку.
Технології Bluetooth 5.0 і aptX забезпечують чудове звучання при бездротовому підключенні в радіусі до 10 метрів (30 футів). Як джерело звуку можна використовувати смартфон, планшет або комп'ютер з підтримкою Bluetooth.
Кожна колонка Marshall поєднує в собі сучасні технології і легендарний дизайн Marshall, забезпечуючи ідеальне звучання. Ви з гордістю будете показувати її своїм гостям.
Вид | Стаціонарна система |
Кількість каналів | 2.1 |
Загальна вихідна потужність, RMS60 | 60 Вт |
Потужність сателітів, RMS | 2x30 Вт |
Матеріал сателітів |
Теги: Marshall Acton II Bluetooth Black (1001900)
Колонка Marshall Stockwell II Black and Brass – ваше портативне джерело гарного настроюЦя модель бул..
6499 Грн. 8669 Грн.
Акустическая система Z 350A Z 350A - активные широкополосные системы, основанные на 15" НЧ + 1" ВЧ-д..
51699 Грн.
Висока якість вокалу та оригінальний професійний звук JBL.Кришталево чиста чистота бездротових мікро..
3699 Грн. 5249 Грн.
Динамический микрофон 565SD-LC является творением всемирно-известной американской корпорации SHURE, ..
10023 Грн.