Інформація
Пошук

МІКШЕРНЫЙ ПУЛЬТ YAMAHA MG10X

Виробник: YAMAHA
Модель: 157660302
-41 %
акція

До закінчення акції залишилось:

Стислий опис


Компактний пульт мікшера з SPX процесором ефектівКомпанія Yamaha завжди прагнула надати звукорежисерам максимально чистий сигнал замість додаткової обробки чи фарбування, щоб надати йому "фірмовий" звук, і серія MG не є ... Читати далі...

13527 Грн. 7999 Грн.

  • Наявність: В наявності

Доставка і оплата
Готівкою

Готівкою

Готівкою - опис

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка - опис

Банківський переказ

Банківський переказ

Банківський переказ - опис

Компактний пульт мікшера з SPX процесором ефектів

Компанія Yamaha завжди прагнула надати звукорежисерам максимально чистий сигнал замість додаткової обробки чи фарбування, щоб надати йому "фірмовий" звук, і серія MG не є винятком. Ці мікшерні пульти, що втілюють філософію прозорого звучання, забезпечують рівень чистоти та якості звуку, що не має собі рівних у своєму класі.

Мікрофонні підсилювачі D-Pre

Мікшерні пульти нової серії MG оснащуються високоякісними дискретними преамп D-PRE студійного рівня типу Class A, розробленими Yamaha.

Преампи працюють за інверсною схемою Дарлінгтона, що складається з двох транзисторів у послідовному включенні, і забезпечує в результаті збільшений рівень сигналу при нижчому імпедансі. Передаючи натуральний жирний бас і гладкі відкриті верхи з дуже малим коефіцієнтом спотворень, преампи D-PRE здатні працювати в надзвичайно широкому діапазоні частот. Тим самим це говорить про здатність легко «перетравити» сигнал від будь-якого джерела без надмірного його «фарбування» і зберігаючи всі нюанси його оригінальної хвильової форми.

Володіння такою "чистою" лінійною звуковою платформою заощадить ваш час, виключить зайву еквалізацію та обробку ефектами, часто необхідну для того, щоб "вилікувати" мікс.

Високоякісні операційні підсилювачі

Мікшерні пульти серії MG оснащені новим високоякісним операційним підсилювачем MG01, розробленим спільно з виробником напівпровідникових приладів спеціально для консолей цієї серії.

У той час як більшість операційних підсилювачів орієнтовані на електричний дизайн та ефективність, ми з виробником фокусувалися насамперед як звучання. MG01 характеризується переробленою електричною схемою, в якій оптимізовано внутрішні компоненти та комутацію з використанням високоякісної кремнієвої підкладки та мідної проводки для максимальної деталізації звучання.

Фантомне харчування та дискретне зниження чутливості

Оснащені можливістю фантомного живлення, пульти MG-серії дозволяють повною мірою насолодитися збільшеним частотним діапазоном та високою чутливістю конденсаторних мікрофонів.

Вхідні канали пультів дозволяють підключати джерела мікрофонного, так і лінійного рівнів. А перемикач PAD знижує чутливість входу для сигналів великого рівня, що часто зустрічається під час роботи з підзвученими інструментами під час виступу. Ця функція дозволить уникнути кліпінгу та спотворень звуку.

Вбудований процесор ефектів SPX

Грамотна обробка ефектами завжди надає міксу лиск і професіоналізм, незалежно чи це музичний матеріал чи ні. Моделі пультів MG з абревіатурою X/XU оснащуються цифровими мультиефектами процесорами Yamaha SPX, пропонуючи різнобічну колекцію з 24 ефектів.

SPX допоможе розфарбувати ваш мікс, додавши глибину в мовні програми та атмосферу у виступ живої групи. Зокрема якісний «реверб» та затримка розширюють просторові рамки звуку з непідробним реалізмом та натуралізмом.

У моделі MG10XU можна навіть підключити опціональну педаль-футсвіч FC5 для активації та вимкнення ефекту.

Компресори

Компресори відіграють визначальну роль практично будь-якого завдання запису чи звукоусиления, регулюючи динаміку аудіосигналу, щоб «оживити» гітари, ущільнити басові партії, зробити звучання малого барабана затисненим, вирівняти за гучністю вокал. При цьому можуть піти годинники на те, щоб змусити ефективно працювати виносні річки з компресорами.

Інновація від Yamaha – компресори з однією ручкою управління на даний час вже стали індустріальним стандартом. Ці інтелектуальні компресори додають оптимальну компресію для різних вхідних джерел за допомогою лише одного регулятора.

Еквалайзери та ФВЧ

Немає нічого кориснішого, ніж достовірна еквалізація у ситуації, коли необхідно точно контролювати всі нюанси звучання. У пультах серії MG відображено унікальний досвід компанії Yamaha у створенні професійного аудіо обладнання. Останні оснащені 3-смуговими еквалайзерами на всіх моноканалах для точного контролю над звуком. А фільтр вищих частот (ФВЧ) дозволяє усунути низькочастотний гул зі сцени для отримання більш гладкого та чистого звучання.

Світлодіодна індикація рівнів

Зручна світлодіодна індикація рівня, що легко читається, дозволяє оперативно моніторити рівні сигналів.

Металічний корпус

З надійними, ударостійкими сталевими корпусами з порошковим напиленням, консолі MG пропонують неперевершений рівень надійності.

Корпус та основна панель, виконані в лаконічному контурованому дизайні для оптимального теплообміну, рознесені із джерелом живлення. Це допомагає знизити шуми для аналогових схем та підвищити термін служби компонентів.

Розміщення контрольних ручок управління над поверхнею корпусу гарантує, що будь-який вплив чи тиск на ручки не торкнеться плати або компонентів усередині.

  • Аналогові входи : 4 моно (XLR combo), 3 стерео входи (1/4" Jack + RCA)
  • Аналогові виходи : 2 Stereo Out (2 x XLR + 2 x 1/4" TRS Jack), Вихід для навушників (1/4" Jack), Моніторний вихід (1/4" Jack x 2), Aux Send (1/4 "Jack)
  • Еквалайзер : Моно канали: 3-смуговий (ВЧ - 10КГц +15дБ/-15дБ, СЧ - 2500Гц +15дБ/-15дБ, НЧ - 100Гц +15дБ/-15дБ). Стерео канали: 2-смуговий (ВЧ - 10КГц +15дБ/-15дБ, НЧ - 100Гц +15дБ/-15дБ).
  • Ефекти : DSP процесор SPX (24 програми)
  • Частотний діапазон : 20 Гц - 20 кГц
  • Розміри : 244 x 71 x 294 мм
  • Вага : 2.1кг
  • Додатково : Фантомне живлення +48В, ФВЧ - 80Гц, Зниження чутливості -26дБ, вбудований компресор (канали 1-2)
  • Гарантія : 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Теги: YAMAHA MG10X

Рекомендуемые товары

Мікшерний пульт SOUNDCRAFT EFX8

Мікшерний пульт SOUNDCRAFT EFX8

У серії Soundcraft EFX™ з'єднані функціональні можливості популярного мікшера Soundcraft EPM™ із ..

14999 Грн. 17500 Грн.

Портативна колонка Marshall Acton II Bluetooth Black (1001900)

Портативна колонка Marshall Acton II Bluetooth Black (1001900)

Marshall Loudspeaker Acton II BT Black (1001900)Добре збалансований та потужний звукБездротові техно..

9999 Грн. 12700 Грн.

МІКРОФОН AKG C3000

МІКРОФОН AKG C3000

Мікрофон AKG C3000 високоякісний універсальний конденсаторний мікрофон, чудово підходить для викорис..

7999 Грн. 11384 Грн.

Мікрофонний підсилювач SE Electronics DM1

Мікрофонний підсилювач SE Electronics DM1

Деяким мікрофонів необхідно набагато більше посилення - і не всі передпідсилювачі справляються з цим..

3499 Грн. 3800 Грн.